W zeszłym tygodniu odbył się Tydzień Profilaktyki Raka Piersi i Raka Jąder pod hasłem „Ważne jest Zdrowie”. Jest to pierwsze z serii wydarzeń dotyczących profilaktyki i uświadamiania Studentów w zakresie zdrowia.

Mieliśmy zaszczyt zostać objęci patronatem dwóch fundacji:

• Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie, której przedstawicielki z otwartością i życzliwością rozmawiały z chętnymi, dzieliły się materiałami o samobadaniu; mogliśmy również wesprzeć ich działania dzięki rozstawionemu stoisku z produktami Rak’n’Roll ❤️

• Fundacja Onkologiczna Rakiety, której przedstawiciele dali możliwość nauki samobadania przy użyciu fantomów; dodatkowo można było otrzymać kalendarze profilaktyczne🚀

🌼Co więcej, czekała również strefa relaksu oraz konkursy, w których była okazja zgarnąć nagrody, które zostały przekazane od Naszych Partnerów:
•MAKRO Polska
• Santander Bank Polska
• Alior Bank SA
•Republika Kaktusa

Dziękujemy Sponsorom i Partnerom za gadżety, Fundacjom i oczywiście Studentom za obecność i zaangażowanie!

Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu!💙