W ostatni czwartek 15 lutego mieliśmy wielką przyjemność powitać na naszym Wydziale nowych studentów zagranicznych z programów wymiany studenckiej, w tym Erasmus+ oraz programu o podwójnym dyplomie Global MBA: Four countries. Two degrees.

Nasi nowi studenci tworzący barwną i multinarodową społeczność reprezentującą niemalże wszystkie kontynenty otrzymali kluczowe informacje odnośnie studiowania na WZ UW a także, dzięki nieocenionemu wsparciu braci studenckiej reprezentującej Samorząd Studentów WZ UW będą mieli okazję aż do poniedziałku uczestniczyć w licznych eventach poznawczo-integrujących w ramach kolejnej edycji Faculty of Management Orientation Week (#FoMOWeek).

Życzymy wszystkim nowym studentom z naszych międzynarodowych programów wymiany wspaniałych i wartościowych wrażeń ze studiów na naszym Wydziale i pobytu w Polsce!