Julita Majczyk – doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, adiunkt na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku ekonomia oraz University of the West of Scotland Business School na kierunku ekonomia przedsiębiorstw i przedsiębiorczość (Business Economics and Enterprise). Aktualnie zajmuje się problematyką rozwoju przywództwa w dużych przedsiębiorstwach i procesów biznesowych. Autorka publikacji naukowych w tym zakresie. Uczestniczyła w projektach finansowanych przez Unię Europejskiej (H2020-MSCA-RISE), Narodowe Centrum Nauki, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Doświadczenie zdobywała, pracując dla globalnych spółek, m.in. Procter & Gamble i PricewaterhouseCoopers.

publikacje i sieć kontaktów

Anna Nowacka – doktorantka w Szkole Doktorskiej Politechniki Częstochowskiej

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Inżyniera Produkcji oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Controllingu Personalnego. Przedmiotem zainteresowań badawczych jest problematyka związana z zarządzaniem zasobami ludzkimi, zarządzania wiedzą w zakresie jej udostępniania, przekazywania i wykorzystywania, rozwój przywództwa w dużych podmiotach gospodarczych. Autorka artykułów naukowych z zakresu transformacji cyfrowych w przedsiębiorstwach (wdrażanie narzędzi cyfrowych oraz aplikacji komputerowych, zastosowanie rozwiązań ICT w edukacji, społeczeństwie, organizacjach, znaczenie kompetencji cyfrowych). Od ponad siedmiu lat związana z obszarem Zarządzania Zasobami Ludzkimi w przedsiębiorstwach.

publikacje i sieć kontaktów

Julia Ostęp – studentka IV roku Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Na specjalności Psychologii Pracy i Organizacji zgłębia swoje zainteresowania badawcze takie jak sukcesywne przywództwo, motywacja do pracy i temperamentalny czynnik przystosowania osób do zajmowanych stanowisk. Ponadto aktywnie udziela się w katedrze Psychologii Klinicznej, w sekcji Psychosomatyki. Jako certyfikowany Coach w duchu ICF zajmuje się również life coachingiem w zakresie: rozwoju i zmiany ścieżki zawodowej, przystosowania do aktualnej kultury przedsiębiorstwa oraz wpływania na politykę miejsca pracy. 

publikacje i sieć kontaktów